Kursai Vaikams

Pagrindinis » Kursai Vaikams

KURSAI VAIKAMS

Kalbų mokymasis ankstyvame amžiuje turi itin daug privalumų. Pastebėta, kad kuo anksčiau vaikai įtraukiami į kalbos mokymo procesą, tuo geriau. Netgi rekomenduojama tai daryti ikimokykliniame amžiuje, nes geriausiai kalba išmokstama iki 7-erių metų, kuomet vaikai yra labai imlūs kalboms – greitai įsimena žodžius, įsisavina tarties ypatybes, lengvai pradeda kalbėti.

Baltijos tarptautinės mokyklos komanda organizuoja kalbų kursus vaikams ir užtikrina jų kokybę. Stengiamės sukurti jaukią, natūralią ir smagią mokymosi aplinką, nes žinome, jog tai vaikams labai svarbu ir daro stiprią įtaką mokymuisi. Dauguma mūsų skiriamų užduočių atliekamos grupėse, kad vaikai galėtų laisvai ir natūraliai bendrauti ir drauge įsitraukti į kalbos mokymo procesą.

Patirtis rodo, jog vaikai mėgsta ir noriai lanko mūsų organizuojamus kursus, nes juose mokymo medžiaga pateikiama nesudėtingai, neduodama nuobodžių ir sudėtingų užduočių. Priešingai, esame linkę pasitelkti žaidimus, vaizdo ir garso priemones, knygelių skaitymą, skatiname nuolat palaikyti dialogą. Žinome, jog svarbiausia parinkti tokius mokymo metodus, kurie remtųsi kasdienybe ir vaikams sietųsi su jų įprasta veikla.

 

Kokią naudą kalbų kursai duoda vaikams?

  • Vystomas loginis mąstymas
  • Išmokstama sukoncentruoti dėmesį
  • Išmokstama tinkamai formuluoti ir reikšti mintis
  • Ankstyvas svetimos kalbos mokymas duos pastebimų rezultatų ateityje mokantis kitų dalykų
  • Kuriama mokymosi patirtis – vaikai supažindinami su pačiu mokymosi procesu, todėl pradėjus lankyti pirmą klasę jiems būna lengviau mokytis ir komunikuoti su bendraamžiais

Tai tik keli svarbūs užsienio kalbos mokymosi privalumai, kuriuos gauna besimokantys vaikai. Paskatinę savo vaiką mokytis kalbos ankstyvame amžiuje, pastebėsite ir daugiau privalumų, greitai pajusite kalbos mokymosi naudą vaikui.

Suteikite vaikams teisę į labai gerą išsilavinimą, leiskite nuo mažens ugdyti kalbinius gabumus! Baltijos tarptautinės mokyklos komanda žino, kaip sužadinti Jūsų vaikų smalsumą ir nesunkiai išmokyti naujos užsienio kalbos.