Kursai Įmonėms

Pagrindinis » Kursai Įmonėms

KURSAI ĮMONĖMS

Šiais laikais vis daugiau Lietuvos įmonių yra orientuotos į užsienio rinką, vis daugiau tarptautinių kompanijų investuoja ir steigiasi Lietuvoje, vis svarbiau verslui tampa kokybiškas bendradarbiavimas su kitataučiais. Neabejojama, jog verslo sėkmę užtikrina darbuotojai, tačiau jie turi pasižymėti tam tikromis savybėmis – gebėjimu globaliai mąstyti, bendrauti bent viena (bet geriausia – keliomis) užsienio kalbomis, lengvai užmegzti kontaktą ar net stiprius ryšius su užsienio partneriais. Tikima, jog būtent tai gali žymiai pagerinti derybų rezultatus, kurti geresnį įmonės įvaizdį ir svarbiausia – garantuoti tolesnę verslo plėtrą ir sėkmę.

Norite, kad Jūsų komanda tvirčiau ir stabiliau jaustųsi tarptautinėje darbo rinkoje? Pradėkite nuo darbuotojų užsienio kalbos lavinimo! Baltijos tarptautinės mokyklos komanda gali Jums padėti –  kartu pašalinsime kalbos spragas, patobulinsime jau turimas kalbos žinias ir įgūdžius, padėsime įveikti kalbos barjerą ir išmokysime laisvai bendrauti su verslo partneriais ar klientais įvairiuose susitikimuose ir pristatymuose. Nedvejokite, juk kiekvienas verslininkas žino, kad geriausias laikas pradėti – dabar! Mes užtikriname kokybišką kursų turinį ir Jums patogų mokymosi laiką.

Kodėl verta pasirinkti mūsų paslaugas?

  • Nemokamai parengsime testą Jūsų darbuotojams ir įvertinsime jų turimas kalbos žinias
  • Kursus pritaikysime pagal Jūsų veiklos pobūdį, nemažai dėmesio skirsime specifinei terminologijai
  • Paaiškėjus, jog Jūsų įmonės darbuotojų kalbos mokėjimo lygis nevienodas, sudarysime atskiras grupes ir parinksime atskirus, geriausiai tinkančius metodus
  • Dirbsime su naujausia ir sertifikuota mokymosi medžiaga
  • Su Jūsų įmonės darbuotojais dirbs profesionalūs ir savo darbui atsidavę kalbų mokymo specialistai
  • Reguliariai tikrinsime Jūsų darbuotojų pažangą
  • Sėkmingai išlaikiusiems baigiamąjį testą įteiksime sertifikatą

Esame garantuoti, jog šie mūsų privalumai ne tik nulemia puikius kursų rezultatus, bet ir duoda neįkainojama naudą Jūsų įmonei – sustiprina kolektyvą ir padeda sukurti stiprią bei puikiai koordinuotą darbo grupę. Ar to dar neužtenka, kad savo įmonės darbuotojus pradėtumėte mokyti užsienio kalbos jau šiandien?