Kursai Moksleiviams

Pagrindinis » Kursai Moksleiviams

KURSAI MOKSLEIVIAMS

Kalbos – tai langas, kurį pravėrus pateksite į plačių galimybių, didelių perspektyvų pasaulį. Deja, tačiau neretai mokyklose skiriama itin mažai dėmesio užsienio kalboms mokyti, kartais jos laikomos antraeiliais dalykais, kartais trūksta profesionalių mokytojų, kurie gebėtų ne tik išmokyti mokinius, bet ir juos motyvuoti, o kartais kalbos mokymas netgi nėra įtraukiamas į mokymo planus (išskyrus anglų ir rusų kalbas). Baltijos tarptautinės mokyklos komanda visada pasirengusi pasiūlyti kalbų kursus įvairaus amžiaus moksleiviams – tiek pradinių klasių, tiek vyresniųjų ar vyriausiųjų klasių. Kursų metu ne tik mokome kitų kalbų, bet ir supažindiname su kitų šalių kultūra ir tradicijomis.

Dirbdami pasitelkiame naujausią literatūrą, patikimus ir praktikos patikrintus mokymo metodus. Stengiamės moksleivius geranoriškai įtraukti į mokymosi procesą, pateikiame tokią mokymosi medžiagą, kuri būtų ne tik naudinga, bet ir įdomi moksleiviams. Mes nepropaguojame kalbos mokymosi vien griežtomis taisyklėmis ir netaikome „kalimo“ technikos, esame orientuoti į šiuolaikišką kalbos mokymą, kuriame palaikoma jauki ir mokytis skatinanti aplinka, žaidimai ir kitokio pobūdžio kalbą lavinantys pratimai. Būtent dėl šių priežasčių mūsų kursai patinka tiek jauniems, tiek vyresniems moksleiviams.

PRADINIŲ KLASIŲ MOKSLEIVIAMS

Beveik visose Lietuvos mokyklose užsienio (dažniausiai anglų) kalbos pradedama mokyti jau nuo antros klasės, tačiau niekam ne paslaptis, jog klasėse yra labai daug mokinių ir mokytojas ne visuomet gali kiekvienam skirti pakankamai dėmesio, o ir mokyklose naudojami mokymo metodai dažnai parenkami neatsižvelgiant į mokinius, jie yra orientuoti į daugumą, tačiau tinkami ne kiekvienam. Tai esminis veiksnys, kodėl nuo mažens vaikai turi užsienio kalbos spragų ir vėliau nusprendžia išvis jų nebesimokyti.

Baltijos tarptautinės mokyklos komanda organizuoja kalbų kursus mažose grupėse, todėl čia pastebėtas ir vertinamas kiekvienas moksleivis. Be to, mokydami kalbų, mes teorines žinias taikome kartu su praktika, pateikiame įvairių žaidimų ir kitų aktyvių užduočių, kurių metu suburiame kolektyvą, skatiname komandinį darbą ir laviname kalbą. Mūsų kursai orientuoti į teorinių kalbos žinių gilinimą ir praktinį kalbos vartojimą.

VYRIAUSIŲ KLASIŲ MOKSLEIVIAMS

10–12 klasių moksleiviams jau pradeda rūpėti artėjantys egzaminai, kurie atskleis jų turimas kalbos žinias ir įgūdžius. Be to, egzaminų rezultatai – svarbus rodiklis tolesnio mokymosi perspektyvoms, todėl mokiniai stengiasi jiems gerai pasiruošti. Deja, tačiau labai dažnai pasiruošimai pradedami likus kelioms savaitėms iki egzaminų. Tai nėra geras sprendimas, nes tik nuosekliai ir tinkamai ruošiantis galima išmokti užsienio kalbos ir gebėti ją vartoti. Praktika rodo, jog geriausių rezultatų pasiekiama tuomet, kai pradedama mokytis iš anksto. Tad nedvejokite ir pradėkite jau dabar!

Baltijos tarptautinės mokyklos komanda organizuoja kalbų kursus vyriausių klasių moksleiviams ir moko naudodamasi naujausiomis ir pasaulyje pripažintomis kalbų mokymo programomis, kurios orientuotos būtent į 10–12 klasių egzaminus. Mūsų kompetentingi kalbų mokymo specialistai pateikia atsakingai ir kruopščiai parengtą medžiagą, skirtą pagrindiniams įgūdžiams – skaitymo, kalbėjimo, rašymo ir klausymo – tobulinti. Tai suformuoja moksleivių įgūdžius, leidžiančius egzamino metu puikiai susidoroti su įvairaus pobūdžio užduotimis.  

Ne visuomet savarankiškas mokymasis (ypač kalbų) duoda gerų rezultatų, nes moksleiviai pasirenka netinkamas mokymosi metodikas, sprendžia į egzaminus neorientuotas užduotis ir testus, kurie neduoda laukiamų rezultatų. Verčiau atvykite į mūsų organizuojamus kursus ir mes padarysime viską, kad į egzaminus eitumėte be baimės, o išeitumėte – su sėkmingai įveiktomis užduotimis ir plačia šypsena!

VYRESNIŲ KLASIŲ MOKSLEIVIAMS

5–9 klasių moksleiviai dar nėra apsisprendę, kokios kalbos norėtų mokytis, kuri jiems įdomi ir gali būti reikalinga ateityje. Tokio amžiaus jaunuoliai dažniausiai būna arba itin aktyvūs ir smalsūs, arba pasyvūs ir mažai kuo besidomintys, todėl reikia labai pasistengti norint patenkinti vienų smalsumą, o kitus sudominti ir įtikinti, kad kalba – vertybė, kurią turime puoselėti kiekvienas, ir būtinybė, norint pasiekti karjeros aukštumų. Dėl to labai svarbu, kad kursų metu pateikiama medžiaga būtų patraukli, įdomi, nenuobodi ir naudinga.

Baltijos tarptautinės mokyklos komanda organizuoja kalbų kursus vyresnių klasių moksleiviams atsižvelgdama į jų amžiaus tarpsniui būdingas savybes. Laviname kalbos žinias ir tobuliname mokykloje įgytus teorinius ir praktinius užsienio kalbų įgūdžius. Beje, mūsų kvalifikuoti kalbos specialistai (mokytojai) ne tik parenka tinkamiausius metodus, bet ir pataria, kaip mokytis, kad sėkmingai pasiektumėte išsikeltų tikslų ir teigiamų rezultatų.