Kursai Suaugusiems

Pagrindinis » Kursai Suaugusiems

KURSAI SUAUGUSIEMS

Dabartiniais laikais užsienio kalbos mokėjimas dažnai jau yra vertinamas ne kaip privalumas, o kaip būtinybė. Tokia tendencija vyrauja dėl dviejų pagrindinių priežasčių – profesinės ir asmeninės naudos. Kitos kalbos mokėjimas užtikrina konkurencingumą ir sėkmingą verslo plėtrą už gimtosios šalies ribų, kurie yra labai reikalingi ir vertinami darbdavių. Tačiau ne mažiau užsienio kalbos mokėjimas svarbus ir kiekvienam individuliai, nes tai leidžia nevaržomai bendrauti su viso pasaulio žmonėmis, ypač sutinkamais keliaujant, suteikia galimybę susipažinti su daugybe vertingų kultūrų, vertinti ir suprasti originalius meno kūrinius (pavyzdžiui, skaityti originalo kalba parašytus tekstus, knygas),  praturtinti save, leisti sau tobulėti ir nevaržomai jaustis įvairiose situacijose.

Baltijos tarptautinės mokyklos komanda supranta, kokią naudą teikia kitos užsienio kalbos mokėjimas. Dėl šios priežasties organizuojame kalbų kursus suaugusiems. Kursus pasirinkti galite pagal turimas kalbos žinias ir mokėjimo lygį.

KURSAI PRADEDANTIESIEMS

Kursų metu mokoma visų kalbinės veiklos rūšių – kalbėjimo, skaitymo, klausymo ir rašymo. Mokymuisi taikomi šiuolaikiniai mokymo metodai, padedantys geriau išmokti tikslinę kalbą. Be to, naudojamės nauja, informatyvia ir naudinga literatūra, įgytas teorines žinias deriname su praktiniais įgūdžiais. Savo tikslo – išmokyti Jūsų pasirinktos kalbos – siekiame tikslingai, t. y. palaipsniui sunkiname užduotis ir skatiname mokinių pažangumą.

KURSAI PAŽENGUSIEMS

Šie kursai skirti tiems, kurie jau moka kalbą, tačiau nori dar geriau išlavinti jau turimus kalbos įgūdžius ar patobulinti kalbos žinias. Pamokos integruotos į šiuolaikines realijas – parenkamos aktualios kalbėjimo temos (politikos, kultūros, laisvalaikio ir pan.), duodami skaityti vertingi ir naudingi tekstai, klausomasi įdomių ir informatyvių įrašų, atliekamos įvairios užduotys, pateikiamos natūralios kasdienės situacijos, kurioms ieškomi sprendimai.

Mes ne tik išmokome kalbos, suteikiame galimybę patobulinti jau turimus įgūdžius, bet ir duodame naudingų patarimų – kokia mokymosi metodika geriausia, kaip efektyviai mokytis ir išmokti tikslinės kalbos. Daugiametę patirtį sukaupę kvalifikuoti Baltijos tarptautinės mokyklos kalbos mokymo specialistai žino, kaip tinkamai perteikti savo žinias kiekvienam besimokančiam kalbos.

Kalbų mokėjimas – raktas į nuolatinių atradimų pasaulį. Nevaržykite savęs – tobulėkite ir suteikite sau bendravimo laisvę.